За Полена

Козметичкиот салон ПОЛЕНА постои од 1975 година. Работниот тим се состои од 6 вработени од кои повеќето се од самиот почеток. Над 45 годишно искуство и квалитет се гаранција за доверба. Во козметичкиот салон ПОЛЕНА се изведуваат сите видови третмаани за нега на лице и тело со примена на реномирани козметички третмани од програмата на JANNSEN, ESENSA, DALTON, AFRODITA, THALGO, FARMONA, Dr. TEMT, SCHRAMMEK и OPI.
Повеќе од 30 години искуство, употребуваме исклучиво препарати од реномирани производители, што е најдобра гаранција за доверба и квалитет.

Услуги

НЕГА НА ЛИЦЕ
Класичен третман и третман за проблематична кожа. Масажа со лифтинг
ТРЕТМАН НА ОЧИ
Маска од ориз. Обликување на трепки и веѓи. Надградби на трепки
ТРЕТМАН НА ТЕЛО И ГРАДИ
Рачна и антицелулитна масажа на тело. Бодиврапинг, пилинг и ароматерапија, подигање и затегнување гради
ПЕДИКИР И МАНИКИР
Класичен и француски педикир. Парафинско пакување. Надградба, лакирање и гетокс

Козметички брендови

Дозволете Вашата убавина да биде наша грижа!

Нашето студио