social image

Да изгледате беспрекорно и секој ден да ви биде убав

Кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото, можност да соберете нова сила.
Во центарот на градот Ве чека оаза на мир и убавина.
Нови попусти за нашите клиенти.
За да го постигнете посакуваниот изглед.
Класичен третман и третман за проблематична кожа. 
Рачна и антицелулитна масажа на тело. Бодиврапинг, пилинг, ароматерапија,подигање и затегнување гради 
Маска од ориз. Обликување на трепки и веѓи. Надградби на трепки
Класичен и француски педикир. Парафинско пакување. Надградба, лакирање и гетокс